Print dit bericht Email dit bericht naar een vriend(in)

Zieke Whitney Houston laat Waylon wachten

(Novum) - Waylon wacht in spanning af hoe de gezondheidstoestand van Whitney Houston zich ontwikkelt. De Nederlandse zanger verzorgt de komende tijd het voorprogramma van de Amerikaanse zangeres, maar zij ligt in het ziekenhuis.

Zieke Whitney Houston laat Waylon wachten

Enige tijd geleden werd aangekondigd dat Waylon het voorprogramma van Houstons concerten in Groot-Brittannië en Ierland voor zijn rekening gaat nemen. Maar net op het moment dat Waylon en zijn band naar het Verenigd Koninkrijk afreisden, werd bekend dat de zangeres in het ziekenhuis is opgenomen. Dit staat op de website van de zanger.

De shows op 8, 9 en 11 april in Manchester en Glasgow worden verplaatst naar een later tijdstip. Of het optreden van dinsdag in Birmingham doorgaat is nog niet duidelijk, maar de kans lijkt klein.

Houston werd woensdagochtend opgenomen in een ziekenhuis in Parijs. De 46-jarige zangeres lijdt aan een longontsteking en is nog onder behandeling.

Uitgegeven op Woensdag 07 april 2010 om 18:16:42
Do 9 feb 2012 0°C File informatie 8 km

 

> Telefoongids
> Bedrijven
> Occasions
> Afbeeldingen
> Advertenties
> Startpagina links