Twee doden bij ongeluk op A17
(Novum) - Bij een verkeersongeluk op de A17 bij de Noord-Brabantse plaats Standdaarbuiten zijn zondagochtend twee doden gevallen. De snelweg is in noordelijke richting afgesloten voor een uitgebreid sporenonderzoek, meldt de politie.
Het ongeluk tussen Roosendaal en Moerdijk gebeurde rond 05.30 uur. De politie vermoedt dat de slachtoffers op de weg liepen en dat ze zijn aangereden door een auto met drie inzittenden. Een traumahelikopter werd ingeschakeld, maar de slachtoffers overleden ter plaatse.
De inzittenden waren nog ter plaatse en hebben volgens de politie zelf gemeld dat ze bij het ongeluk waren betrokken. Ze zijn opgevangen en naar een bureau gebracht. Omdat niet duidelijk is wat er precies is gebeurd, is de politie hard op zoek naar getuigen die voor het ongeluk wellicht iets opvallends hebben gezien.
- meest gelezen binnenland
- buitenland
