Tjeenk Willink praat met fractievoorzitters
(Novum) - Informateur Herman Tjeenk Willink ontvangt woensdag en donderdag alle fractievoorzitters om te bespreken hoe het verder moet met de kabinetsformatie. VVD-leider Mark Rutte is om 14.00 uur als eerste aan de beurt. Voor de gesprekken geeft Tjeenk Willink om 13.00 uur uitleg aan de pers over zijn werkzaamheden.
Koningin Beatrix schoof Tjeenk Willink, vicevoorzitter van de Raad van State en haar voornaamste adviseur, dinsdagavond naar voren. Hij kreeg de opdracht Beatrix 'op de kortst mogelijke termijn te informeren over de thans ontstane situatie en de stappen die genomen moeten worden'.
Dinsdag werd duidelijk dat VVD, PVV en CDA toch weer verder willen praten over de vorming van een rechts kabinet. VVD-leider Mark Rutte verwacht dat dat ook de uitkomst zal zijn van de gesprekken die Tjeenk Willink voert, zei hij dinsdagavond laat.
|
|
Kabinetsformatie (dossiers) |
- meest gelezen binnenland
- buitenland
