Erik de Vlieger
Hard, harder, het hardste (2)
Wat is er beter om te weten hoe bepaalde mensen in elkaar steken in het land waar je van houd en waarin je woont? Op zichzelf een stomme vraag meneer de Vlieger want dat weten we allemaal al net zo lang sinds Willem van Oranje met een paar Duitsers en Spanjaarden vrolijk onderhandelde met als uitkomst.. 'de staat der Nederlanden'. Ik neem echter toch de vrijheid lieve lezer, om gewapend met een uniek voorbeeld, u een lesje vaderlandswetenschap te geven. Één en ander overgoten met een hard of zoals u wilt een harder sausje. Ik ga u namelijk citeren uit één van de grootste magazines van Nederland. Namelijk de Veronica gids zodat u een perfect beeld krijgt van sommige Hollandse karaktertrekken. In nummer 1 van de Veronica gids van dit jaar staat een ingezonden brief van ene mevrouw Bianca Steenbergen uit Rotterdam en luidt als volgt:
"Keurige kinderen van Hazes"Toen ik in het interview met Gerard Jolink in de Kerst Special van uw nummer 51 las dat Dre Hases en zijn zusje zulke ontzettend keurige kinderen zijn, moest ik wel even hard lachen!Ik dacht gelijk terug aan jaren geleden, tijdens onze vakantie op de camping. Mijn dochter en haar vriendinnetje hadden van ons geld gekregen om een ijsje te kopen. Komen ze even later terug, helemaal beledigd! Wat was er aan de hand? Dreetje had hun geld afgepakt . Keurig? Een kwajongensstreek waarschijnlijk, maar toch Iedereen heeft wel eens een masker op, zelfs kinderen! (bron: veronica gids)Bianca Steenbergen Rotterdam
Dré Hazes is dertien jaar dames en heren. Laten we nou eens zeggen dat hij ten tijde van zijn kwajongensstreek 8 jaar was. Er is dus een vrouw in Nederland die de pen ter hand neemt om een ventje van onder de 10 jaar zwart te maken. Of zoals u wilt dit manneke even te verraden voor meer dan één miljoen lezers. Mevrouw Steenbergen heeft namelijk gelezen dat Gerard Jolink de kinderen van wijlen Hazes, keurige kinderen vindt. Zij is hier klaarblijkelijk zo boos over geworden en herinnerde zich een voorval van jaren geleden om vervolgens als een verachterlijke verrader een nog niet eens puberende tiener diepzwart te maken. Een kind heeft tussen de acht en achttien jaar ongeveer vijf verschillende karakters en ik hoop dat u het met mij eens bent dat elk kind rotstreken uithaalt en al helemaal op zijn pak-em-beet achtste levensjaar. Dat wij met zijn allen vinden dat deze dame een onderscheiding dient te krijgen van NSB-er van het jaar 2008 lijkt me duidelijk maar dan zou ik de Veronica gids onrecht doen. In het eerste nummer van dit jaar is er namelijk maar één ingezonden brief gepubliceerd en dat is de brief zoals hierboven omschreven. De redactie van deze TV gids vond deze brief, waarin een acht(of dertien) jarige jongen beschreven wordt belangwekkend genoeg om te publiceren. Deze onschuldige tiener wordt dus gewoon geoormerkt als een aankomend crimineel. Laat ik nou eens geen mening geven over zowel mevrouw Steenbergen als de Veronica gids maar volstaan met het feit dat ik u de mentaliteit van onze Nederlandse medebewoners niet beter uit kan leggen dan met dit walgelijke voorbeeld. Ik ben misschien hard maar er is een vrouwtje in Rotterdam die nog harder is. En van mij mag de Veronica gids van deze week de prijs op gaan halen als hardste opperengerd. Vergeet u de kotszakken niet te legen?
(5) reactie(s) |
Je weet wel dat opinieblad!
Jezus Erik zit de kolder zo in je kop?
Ga een cursus nederlands volgen kerel dan doe je nog wat nuttigs.
Zakelijk ben je al uitgekakt en als je deze proza als therapie gebruikt maak er dan iets leesbaars van. Dan beloof ik je dat ik je inhoudelijk je gang laat gaan.
Als het jou helpt moet je er mee door gaan kerel:)
Ook onzin helpt sommigen om hun leven weer op de rails te krijgen
Veel succes!
Door anne op 24-12-2008 om 11:00
Gelukkig mag televisie in zijn huidige vorm snel als achterhaald medium worden beschouwd en kunnen we dus ook al die nodeloze omroepgidsen vergeten. Volgens mij is Veronica tegenwoordig de enige die nog reclame voor maakt voor dat ranzige clubblaadje. Voordeel is wel dat als je dat ding uit elkaar scheurt je een behoorlijk oppervlak kan maken om daar dan vervolgens overheen te kunnen kotsen (of je vouwt er kotszakken van!). Misschien dan toch maar weer naar de kroeg op vrijdagavond; wel vervelend dat je daar straks niet meer mag roken. Auch zum kotzen!
Door Marc op 11-01-2008 om 22:03
Ga voor de gein eens in Frankrijk kijken wat een puinhoop het daar is ..
We hebben het hier goed voor elkaar en de Wallen moeten blijven bestaan !
Door Anna .. op 10-01-2008 om 00:52
Door Theo op 09-01-2008 om 12:08
Job Cohen ,proficiat ,meesterlijk idee ,nu nog de Anne Frank Boom hooghouden ..
Erik ,het is tijd om de gewone leuke zaken weer eens te benoemen ,kom op ,het leven is heerlijk !
En je bent meeterlijk gaan schrijven ,zoals een vriend eens tegen mij vertelde ,verdriet en rottijden zijn gigantische inspiratie bronnen ..
Bij onze Erik de bovenste beste Ollander ,zeer zeker ..
Anna..
Door Anna .. op 07-01-2008 om 23:04
- 2009
- 2008
- 2007
- 2006
- 2005
- Economische grappenmakerij
- En weg is de vervuiler.
- En weg is het fileprobleem
- Als
- Voorspel (2)
- Porsche in de war
- Doordraaien
- Voorspel
- Vacuüm getrokken
- Wouter is geen kabouter
- Kleuteren (2)
- Kleuteren met Fortis
- Koffie als beloning
- Vrij gekneveld
- Mannen die zeuren zullen beuren
- Media genocide
- Tsja weten we het nog
- Verslaafd !
- God zegen de kat!
- 204 tegen 2
- Een meesterkraak
- De Tour en zijn helden
- Komkommeren
- Onze elite
- De lul !
- Foutje door Mars
- Columnisten of zakkenvullers (7)
- Met de dag gekker
- Vier officieren
- Adje Bos
- Gewoon
- De kortste maar de beste column
- Het 8 uur Journaal
- Lek op lek
- Een kogel in Venlo
- 2 Scenario's
- Wie zoet is.....
- Dilemma op zondag
- Afgeschreven !
- In verwarring
- Geen mening!
- Hard, harder, het hardste (2)
- In verwarring
- Hard, harder, het hardste
- De bron
- Rolmipum Hyranium
- Reinier Claeszen de vierde
- Mediaverstand
- Ze komen er weer aan!
- Het geheime medicijn
- Stinkdieren met andermans geld!
- Terminaal (1)
- Wolkers en het Vierhand
- De oetlullen vereniging!
- Moeder
- Hirsi eruit !
- God in Frankrijk
- Voetbalgek !
- Obectieve spiegels
- Rijke stinkerds
- IP-checks
- Bronwater
- Komt kommert nog!
- Tour de NOS
- Schelto Patijn
- De blauwe zwaan
- Geld verdienen (3)
- Arme Martin
- Geld verdienen? (2)
- Pokerfaces
- Mien waar is mijn feestneus (28)
- Geld verdienen?
- Columnisten of zakkenvullers (6)
- Inspiratieloos
- VEB!
- Heldentaal
- JA!
- Zweedse Wøuter (3)
- UIT NAAM VAN HARE........(3)
- ALEX
- Ganzenborden
- Waarheidsbevinding !
- UIT NAAM VAN HARE .. (2)
- Zweedse Wøuter (2)
- Winkels
- Marshall law
- Terminale Nieuwe Media
- Hollywood aan de Noordzee
- Vol is Vol !
- UIT NAAM VAN HARE ..
- ÜBERMENSCHEN ????
- Kwartet van onvermogen
- Partij van de Waarheid
- Mien waar is mijn feestneus (27)
- Volkskrant
- Mien waar is mijn feestneus (26)
- Mien waar is mij feestneus (25)
- Mien waar is mijn feestneus (24)
- FUCK of VOC?
- Gonny
- Mien waar is mijn feestneus (23)
- Vrijheid van meningsuiting (4)
- Leo van Veen
- Ongeloof (2)
- Vrijheid van meningsuiting (3)
- Afgeperst !
- Hugo Chavez
- Mien waar is mijn feestneus (22)
- Waar kan de factuur naartoe?
- Wedden dat?
- Columnisten of zakkenvullers (5)
- Molshopen en Kadavers
- Columnisten of zakkenvullers? (4)
- Komkommerboekhouden
- Frank Snoeks, wereldkampioen!
- De week van mij
- Cruyff moet weg!
- Kleine wasjes, grote wasjes
- Modelsocialisme
- Voorkennis zonder arrestatie
- Mien , Columnist of zakkenvuller?
- Paria's
- Columnisten of zakkenvullers (3)
- Mien waar is mijn feestneus (21)
- Mien waar is mijn feestneus (19)+(20)
- De Nederlandse vereniging voor de jour ...
- Mien waar is mijn feestneus (18)
- Mien waar is mijn feestneus (16)
- Mien waar is mijn feestneus (15)
- Columnisten of zakkenvullers (2)
- Mien waar is mijn feestneus (14)
- Schiedam
- Schaf de loonbelasting af!
- Mien waar is mijn feestneus (13)
- Afghanistan? OK!
- Mien waar is mijn feestneus (12)
- Mien waar is mijn feestneus (11)
- Bommelding?
- Mien waar is mijn feestneus (10)
- Mien waar is mijn feestneus (9)
- Blind
- Het gezin als de hoeksteen
- Examen
- Mien waar is mijn feestneus (8)
- Mien waar is mijn feestneus (7)
- Vrijheid van meningsuiting (2)
- Mien waar is mijn feestneus (6)
- Vrijheid van meningsuiting (1)
- Mien waar is mijn feestneus (5)
- Mien waar is mijn feestneus (4)
- Mien waar is mijn feestneus (3)
- Mien waar is mijn feestneus (2)
- Mien waar is mijn feestneus (1)
- D66 slachtpartij
- On(t)roerend Goed
- Begrip
- De nieuwe rechters
mobiel
rss

