zoek in archief    

Erik de Vlieger

Print dit bericht Email dit bericht naar een vriend(in)

Wie zoet is.....

Ik was stellig van plan niet te reageren op het Joran R. de Vries verhaal vanwege de lawine van reacties die ons vanuit alle mediatypen deed neerdalen. Waar ik wel bijzonder door geïntrigeerd ben geraakt is de uiterste inspanning van alle collega's van deze actuele misdaadjournalist om zijn resultaat en inspanningen af te doen als journalistieke pauwenshit. Echte onvervalste valse nichtenstreken waarbij ik onze homoseksuele medemensen met dit woord niet wens te beledigen. De valsheid waarmee allerlei zichzelf noemende journalisten de Vries aanvallen grenzen aan een Olympisch gluiperigheidsniveau. De op zijn kijkcijfers jaloerse journalisten proberen met flapdrol en macht allerlei valletjes neer te leggen om zijn prestatie vervolgens af te doen als ordinaire TV. Alles wat je leest en hoort zit vol met boodschapjes aan de lezers en de kijkers om de Vries te beschadigen om daarmee zijn inspanning te minimaliseren. De aardige Pauw van Pauw&Witteman had zelfs de Surinaamse redder in nood ' Gerard Spong ' in staat gesteld om een klaarblijkelijke oude rekening te vereffenen. Oneerlijk want Spong heeft humor en de Vries niet, dus de advocaat had de lachers op zijn hand, wat in Nederland betekend dat je gelijk hebt. Spong die in het geheim regelmatig op 'no cure no pay' zijn clienten laat betalen wat net niet strafbaar is, kon met hulp van de dun bekrulde Pauw een trekker overhalen die Peter R. eigenlijk onserieus afschilderde voor het grote publiek. Wat zegt u? Spong die op no cure no pay werkt? Jazeker en weest u gerust, niemand is onschuldig lieve mensen. Zeker niet een advocaat die gek is op briefjes van 500 euro!

Zoals u weet ben ik ook wel eens heimelijk gefilmd door iemand die dacht dat ik zou bekennen hoe bepaalde polder criminelen mij afgeperst zouden hebben. Het is geen geheim dat, indien dat echt zo zijn geweest en dit uitgezonden was geworden, mijn vrolijke leventje er iets anders uit had gezien en waren de wateren van Aruba voor mij wel misschien de wateren van het IJsselmeer geworden. Ach ja, ik lach me suf op dit moment want mijn kristallen bal maakt overuren en wie een kuil graaft voor een ander wordt moe!

Ik ben derhalve niet echt weg van de Vries zijn actie maar hij heeft van der Sloot wel duidelijk neergezet hoe hij precies is. Een randdebieleke die best in staat is geweest om in zijn drugs gedomineerde paniek een misdaad te plegen! Bijna elke journalist doet zich in dit dossier voor als een loftrompet gevende collega maar niets is minder waar. Tussen de commentaren en de vraagstellingen zitten geniepige tactieken om diezelfde de Vries journalistiek het ravijn in te laten storten. All right, jaloezie is nou eenmaal een uitvinding van sommige tikgeiten maar geen politiehond kan ontkennen dat Pieterr arr de Freiss from Holland internationaal gezien de grootste scoop uit de geschiedenis van onze journalistiek heeft neergezet. Nogmaals het waardeoordeel hierover kennen we allemaal wel maar rekent u maar dat 85% van het journaille niet geslapen heeft die zondagnacht want succes is een viezer woord dan pak m beet 'belastingontduiking' in onze contreien.

Het fenomeen van de complimenterende journalisten met een journalistieke kiss of dead is een interessant verschijnsel. Het lijkt in de verste verte niet op die terroristische misdadige Deense journalisten die de profeet beledigen en het land Denemarken op de rand van vernietiging aan het brengen zijn omdat zij besloten hebben dat de vrijheid van meningsuiting het hoogste goed is wat wij in onze democratie hebben verworven. Toedeloki dat maak ik zelf wel uit want als je bijvoorbeeld zegt dat je voor Burka's bent zijn de rapen gaar en als je schrijft dat wat jou betreft Wilders omgelegd mag worden, dan ben je een beramer van een moordaanslag. Hoe zit dat nou eigenlijk want is dat ook geen vrijheid van meningsspruitjes?

Oh jee, ik dwaal weer af van mijn punt. Wat mijn punt is? Nou dat is niet in twee worden te omschrijven en derhalve probeer ik het met een zin. 'Democratie en journalistiek is een combinatie waar de ene partij(journalistiek)totaal de weg is kwijtgeraakt en waarbij de andere partij( democratie) zo bang is geworden van de ene dat ze alles voor zoete koek slikt.'


 
Reacties op: Wie zoet is.....
Echt weer iets voor Erik, een plaagstootje counteren met een eerlijke harde hoek. Zo hard dat ik na het woordje Pauw gelijk KO ging ha ha ha ha. Ik wist dat de Arena groot was maar dat die zo groot was.

By the way Erik, ben je blij met de komst van de verlosser in de Arena en mogen wij daarover misschien binnenkort een column van je verwachten ? Of was je daar al toevallig mee bezig ?

Door Peter Mink op 22-02-2008 om 01:02
Ik heb Peter R de Vries nog nooit ontmoet.En een plaagstootje kan ik tegen.

Door Erik op 21-02-2008 om 20:17
Erik, probeer jij die Peter R de Vries nu te verdedigen omdat jij die kijkcijfergeile misdaadverslaggever van SBS 6 toevallig wel eens keer gezellig tegen komt in de wandelgangen van de Amsterdam Arena ? Dit is een plaagstootje Erik en een eventueel bruggetje dus daar niet op reageren a.j.b.

Wel Erik, ik heb die uitzending van Pauw

Door Peter Mink op 21-02-2008 om 15:15
Beste Erik ,draadje Ajax gemaakt op Dft.nl ,schrijf je mee of lezers van je colum ,zitten vast wel Ajax Amsterdam Supporters bij ,Zie >> http://forum.dft.nl/posts/list/3556 9.page ..

Door Anna .. op 18-02-2008 om 23:01
De link onderaan mijn vorige posting is gebroken, even de acht terug zetten naar de 4 en koekel in de adresbalk >> En anders gebruik deze >> http://forum.dft.nl/posts/list/3554 8.page >> PS : Ik heb daarnet nog een posting over Ajax geschreven en vraag mij af wat jij er van denkt Erik ? Die beursnotering van Ajax moet toch goed rendabel gemaakt kunnen worden .. Kunnen we hier eens over Brain Stormen ? Ideeen genoeg .. Groet ,Anna ..

Door Anna .. op 18-02-2008 om 15:34
Kom nou zeg Vliegurt,wat van der Heuvel gedaan heeft is de overtreffende trap van peter r de Vries.Deze telegraaf journalist wilde jou persoonlijk te grazen nemen en jouw familie in gevaar brengen.Die vergelijking gaat mank.De Vries is in principe eerlijk maar die ...(weggehaald door redactie)... komt zowat klaar als hij misdaden indirect veroorzaakt.

Door Andreotti uit Zandvoort op 18-02-2008 om 09:27
Het punt van Peter R de Vries is dat hij als een blok beton doordraafd met de stellige overtuiging dat Joran schuldig .. Geen rekening houdend met het feit dat hij (Joran) wel eens onschuldig kan zijn .. Het is net als de politie met een tunnel visie .. Alles wat Joran vrij kan pleiten onderzoekt hij niet ,laat hij niet zien .. En laten we wel wezen ,alles is behoorlijk op zijn SBS smeuig à la Telegraafs neergezet.. Oook dat de Fam van der Sloot betaald zou zijn voor hun optreden in Nova of Paul en Witteman ,dat was gewoon een onkosten vergoeding om naar Nederland te komen en voor hun verblijf alhier ,en weer word dat neergezet als van ,ach ach ach ,ze verdienen over het lijk van dat Meisje .. Wat moeten die mensen doen dan ,alles zelf betalen ? Weet wel dat deze zaak hun tot de afgrond drijft Financieel en geestelijk gezien,zij hebben geen bedrijf dat alle onkosten vergoed zoals Heer de Vries .. Peter R de Vries verdiend over de rug van dat Meiske ,en echt geen enkele andere .. Ja ok ,zijn gehele Team en SBS verdienen er ook aan .. Dat meisje is trouwens nog geneens gevonden ! Je colums zien er trouwens steeds helderder en lichter uit ,er schijnt licht aan de tunnel of je bent er al ,en daar ben ik blij om ! Met vriendelijke groet ,Goodluvck en Succes ,Anna !
PS : Het begint druk te worden op het draadje Ayaan >>
http://forum.dft.nl/posts/list/3554 8.page

Door Anna .. op 17-02-2008 om 14:06
Wo 16 mei 2012 15°C File informatie 8 km
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005