Erik de Vlieger
Kan Holleeder nog Minister worden? + Update !
Lieve mensen. Deze week heb ik twee puntjes van orde die ik graag met u zou willen delen.
Allereerst een mooi voorpagina artikel in het Parool op zaterdag waarin wethouder Freek Ossel enigszins boos op Minister Ab Klink is omdat hij sinds geruime tijd en na lang aandringen niet op wil treden tegen een kerk in Diemen (http://www.parool.nl/parool/nl/265/GEZONDHEID/article/detail/239084/2009/04/25/Hiv--genezers-blijven-actief.dhtml).
Wat is hier eigenlijk aan de hand, hoor ik u denken? Nou de dienstdoende priesters of hoe ze ook mogen heten, doen middels occulte praktijken mensen genezen van HIV en homoseksualiteit. Althans die kerkbezoekers geloven dat. Bezoekers van deze kerk krijgen olie op hoofd en borst geserveerd zodat de aanstaande Aids verdwijnt en van HIV is geen sprake meer. Leuke gedachte zeg, behalve als blijkt deze arme goedgelovige mensen andere onfortuinlijken besmetten met hetzelfde HIV virus want de genezing blijkt natuurlijk een Afrikaanse geldklopperij.
Ab Klink onze minister van volksgezondheid heeft geruime tijd en na veel aandringen van de Amsterdamse wethouder Ossel, de kans gemist om aan deze criminele praktijken iets te doen. Misschien kan de andere Amsterdamse wethouder "Lodewijk Asscher" de Bibob wetgeving toepassen tegen deze kerk maar dan moet eerst een Cie rechercheur daar een gerucht over horen in een café en daar een proces verbaal over maken?
Ab Klink is trouwens CDA en klaarblijkelijk is het daar kennelijk geen usance om een kerk iets te verbieden. Zelfs niet als je Minister van Volksgezondheid bent. Stel je voor dat je levens kan redden door een kerk aan te pakken!
Als tweede punt heb ik eigenlijk gewoon een vraag aan u. Welke Minister verbiedt U en ik eigenlijk een sigaretje te roken in het café en is bereid middels mobiele verraderteams de caféhouders aan te pakken met boetes en sluiting? Drie keer raden!
Wat ik u eerder al zei; We zijn de weg kwijt! Een moordenaar die ons verbied te roken. Zouter heb ik het zelden gegeten. Als ik dit zo hoor kan Holleeder nog altijd Minister van Justitie worden en ons vertellen dat we niet door het rode stoplicht mogen rijden.
UPDATE(Parool) !
Onderzoek naar hiv-healings
Minister Ab Klink heeft de Inspectie Gezondheidszorg opdracht gegeven de hivhealings door kerkgemeenschappen in Amsterdam te onderzoeken. Foto: ANP/Robert VosAMSTERDAM - Minister Ab Klink heeft de Inspectie Gezondheidszorg opdracht gegeven de hivhealings door kerkgemeenschappen in Amsterdam te onderzoeken.
'Ik wil geverifieerd hebben of de uitvoerders van de hiv-healings patiënten werkelijk de toegang tot de reguliere gezondheidszorg ontzeggen, ' aldus de minister van Volksgezondheid in een brief aan de Amsterdamse wethouders Freek Ossel en Marijke Vos.
Ossel had al enkele maanden geleden bij de minister aangekaart dat bepaalde Surinaamse en Antilliaanse kerken claimen mensen te 'genezen' van hiv en homoseksualiteit.
Tot Ossels ergernis reageerde Klink toen niet op zijn dringende verzoek hier onderzoek naar te doen, zei hij vorige maand, nadat Het Parool een bezoek had gebracht aan een migrantenkerk in Diemen waarbij een verslaggever werd 'genezen' van zijn voorgewende besmetting met hiv.
Ossel is heel 'content' met het besluit van Klink. ''Het heeft maanden moeten duren, maar nu gebeurt er tenminste iets. Ze moeten het nu wel handen en voeten geven en niet alleen brieven sturen. Hij zou als pilot de bevoegdheden van de inspectie voor Amsterdam kunnen uitbreiden of een experiment met undercover guests kunnen houden.'' (FRANS BOSMAN & HANNELOES PEN)
Zo eindelijk gebeurd er iets! Misschien nog wat tijd over tussen het maken van de anti-rookwetten.
(0) reactie(s) |
- 2009
- 2008
- Pruimentijd
- Uit het Antilliaans Dagblad
- Jos en Frits en de gebeurtenissen van ...
- De Amstelbode
- Komkommertijd?
- Heerlijk vervelend
- Rabooogerd
- Zomaar
- Bergen met paarlen voor de zwijnen
- UFO valt politiehelikopter aan
- Sorry
- Porsche en haar journalisten zijn nog ...
- Mijn kastanjeboom
- één miljoen euro voor moord!
- Flapdrollen
- Plasterk en zijn zure ex vrienden
- Tamiflu en Rumsfeld's journalistieke m ...
- Kan Holleeder nog Minister worden? + U ...
- Zwart in zes dagen
- Bedrog over Italië
- Denk Godverdomme nou eens een keer na!!!!!
- Voetbaltoekomst
- Its Balkenende again
- Trots op Job
- Na Balkenende de zondvloed
- Harken en klagen
- Journalistiek nederland: Bescherm mij!
- Een advies van een zesjarig meisje
- Succes met de normen en waarden
- Spongs tegenvaller
- Vlaams-Nederland
- We lopen voorop.
- Wraak met de pen en met de macht
- Columnisten of zakkenvullers? (8)
- Economische grappenmakerij
- En weg is de vervuiler.
- En weg is het fileprobleem
- Als
- Voorspel (2)
- Doordraaien
- Voorspel
- Vacuüm getrokken
- Wouter is geen kabouter
- Kleuteren (2)
- Kleuteren met Fortis
- Koffie als beloning
- Vrij gekneveld
- Mannen die zeuren zullen beuren
- Media genocide
- Tsja weten we het nog
- Verslaafd !
- God zegen de kat!
- 204 tegen 2
- Een meesterkraak
- De Tour en zijn helden
- Komkommeren
- Onze elite
- Porsche in de war
- De lul !
- Foutje door Mars
- Columnisten of zakkenvullers (7)
- Met de dag gekker
