zoek in archief    

Erik de Vlieger

Print dit bericht Email dit bericht naar een vriend(in)

Mien waar is mijn feestneus (14)

Een gure winteravond in de Ruysdaalstraat waar het trendy restaurant van de zingende kok Joop Braakhekke is gevestigd. Op maandagavond komen de bekende Nederlanders daar samen net als sardientjes in de wintertrek voor de kust van Zuid Afrika. Een mannelijke en een vrouwelijke medewerkers van het Amsterdamse korps zitten verliefd naar elkaar te kijken als twee Jan van Genten in een paringsdans. Om een uurtje of half twaalf vertrekken er twee dames en twee heren om elkaar beter te leren kennen in het chique Amsterdam Zuid. Het sms je van het verliefde politiepaartje wordt gegeven aan de collegae die buiten in een donkere middenklasser staan te wachten. Als een slang die een veldmuis volgt de middenklasser het viertal. Jammer want een uurtje later stonden de dames weer op straat want het bezoek was meer een sociaal gebeuren ipv een wilde avond . Éen der dames was echter een ex-vriendje van één wel hèèl goede bekende van zowel de Amsterdamse -als nationale recherche. U voelt hem zeker al. Het nieuws dat de dames bij die gastheer waren gesignaleerd werd verspreid zoals een sproeivliegtuig gif over de gewassen spuit. De Starsky and Hutches bezochten Jan en Alleman om het nieuws te verspreiden zodat er misschien wel een carnavals figuur boos zou worden en actie zou ondernemen. Zal ik mijn mening maar achterhouden? of gaan we even terug naar Mien 13 en spelen we het spelletje; wie van de drie. Meneer C : U heeft gewonnen!!!

Trouwens , ik heb het nu over een maandag. Op de dinsdag waren de nieuwe rechters Carl en Henk in een café tegenover de Rai(voor wie wil weten welk café: (erikdevlieger@nieuws.nl.) U kent de mannen wel die de Hollandse Pavarotti Wim Endstra hoorde zeggen dat ik 6 meloenen in eurodusnietjes was kwijt geraakt aan de feestneus. Ik hoorde overigens ook dat Wilhemus had gezegd tegen Jan, Carl en Henk dat ik een lieve jongen was en zeker geen boef.(staat op de tape!!). Maar ja, geld en een kleurrijke bek is ook een misdaad. Dus in het café waar een betonboer werd ondervraagt zonder dat hij het wist(nu wel) strooiden de mannen met vertrouwelijke informatie over tapverslagen zoals zwarte piet dat bij de intocht van Sinterklaas met pepernoten doet. Ik weet echt niet wat die mensen bezielt maar ik kan me niet aan de indruk ontrekken dat de obsessie van een aantal mensen een hoogte heeft bereikt waar zelfs Wubo Okkels hoogte vrees van had gekregen. Ik herhaal nog maar even een krantenbericht om ons geheugen "auf zu frischen":

14-4-2006 De liquidaties in de onderwereld zijn gepleegd met hulp van corrupte politieagenten. Dat zegt topcrimineel xxxxxx in een gesprek dat in de gevangenis is afgeluisterd. Dit blijkt uit justitiedossiers die AT5 heeft ingezien. Volgens xxxxx hebben agenten tegen betaling criminelen informatie verstrekt over de verblijfplaats van hun rivalen. "Als de politie weet waar ik ben, dan weten mijn tegenstanders het ook. Daar ga ik gewoon vanuit. Die liquidaties zijn zo gepleegd dat zij van binnenuit altijd wisten waar hun tegenstander mobiel was (. ..) Ze waren uitzonderlijk goed geïnformeerd, te goed! " Aldus xxxxxxx. Zie: AT5. 13 april 2006

Ik geef u de garantie dat als we dit soort zaken over Argentinië, pak 'm beet tachtiger jaren, hadden gelezen, ons aller Maxima nooit met Willem Alexander had MOGEN trouwen! Kwam deze informatie van 'de Pet'? Nee hoor. Het is zoveel informatie dat men kan spreken van een Pettenfabriek!!! Zoals de geallieerden op 5 mei 1945 voedsel pakketen uitstrooiden boven Nederland, zo vallen stapels en bergen zeer vertrouwelijke stukken op de deurmatten van elke geïnteresseerde. Mij maakt het niet uit want dat is leuk en de krant moet ook vol. Wel aardig dat de pettenfabriek het zo eerlijk mogelijk verdeeld over alle kranten. Zo wordt geen krant benadeeld en wordt het doel bereikt. Alleen lieve lezer maakt u zich op voor een echte storm, want obsessioneel gedrag maakt ongelukken. En waar men nu mee bezig is kan nooit goed gaan.

Wordt vervolgd!!

Reacties op de column: erikdevlieger@nieuws.nl


 
Reacties op: Mien waar is mijn feestneus (14)
Ma 21 mei 2012 20°C File informatie 8 km
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005