Erik de Vlieger
Terminale Nieuwe Media
Ja lekker dan: Een voetbalwedstrijd op je mobieltje. 'De vondst van de eeuw' kakelden de 'Nieuwe Media'profeten tussen talloze schreeuwerige TV-reclames door. Aandelenkoersen, weerberichten uit Vladivostok en het laatste nieuws over penisverlenging waren de redding van onze achtergebleven communicatiesystemen. You can't live without it en zeg nou zelf ; In lijn 16 van de Amsterdamse tram is het toch een genoegdoening om te zien dat alle mensen vrolijk en blij naar hun mobieltje aan het tureluren zijn vanwege de live presentatie van Ajax - Feyenoord. En heerlijk toch dat al die driedelig grijs gestreepte beursbengels nog net op tijd zijn om hun aandelen voor de ineenstorting van Wall-Street te dumpen.
Nieuw Media mensen! Had ik maar 1% van de reclamegelden die worden gespendeerd aan dit fenomeen in mijn tas. KPN, Vodafone en grootmachten zoals Nokia verdienen het grootste gedeelte van hun centjes met bellen alleen. Als ze weer eens miljarden investeren aan multi mediale toververhalen dekken ze die verliezen toch gewoonweg met het omhoog schroeven van de tarieven. Wij sukkeltjes betalen toch wel en nee hoor, ze hebben echt geen heren akkoord gesloten over de prijzen. Ben je gek, zoiets doe je toch niet ? Wij bokkenpoten betalen toch wel. Geef je kinderen maar eens een mobieltje waarbij de drie letterige afkorting SMS voor mijn bankrekening in ieder geval een regelrechte nachtmerrie is geworden. Die SMS-cultuur neemt happen uit mijn afgeperste spaarcentjes dames en heren. Overigens is het SMS-en wel een vorm van nieuwe media die gelukt is en dat hebben we geweten nietwaar? Menig vreemd gaande man of vrouw heeft vanwege de laksheid om niet de berichten te wissen zijn of haar huwelijk zien stranden. Moet je hen eens horen over nieuwe media! De echtscheidings advocaten zijn er net zo blij mee als Jan Marijnissen met een staking. Ik ben al blij dat mijn computer het doet waarbij een derde van Amsterdam door nieuwe media en kabel expert UPC net zo uitgekleed wordt alsof men bijkans naakt op de cover van de Playboy moet poseren. En dan is het signaal zo instabiel dat je midden in de gemaakte mail de woorden 'tijdelijk geen verbinding' ziet opdoemen. Welkom in de wereldstad Amsterdamned.
De computer is een fantastische uitvinding, de mobiele telefoon is een mega communicatie instrument maar stop in godsnaam met al die andere onzin. Het wordt allemaal zo gecompliceerd dat de installatie en vooral de reparatie ons handen vol met euro's kost. Sommige instructie boekjes lijken op de eerste uitleg van boeken over kernenergie van ver voor de tweede wereld oorlog. Hele stammen zijn bij pagina twee het spoor al bijster. Of ik ouderwets ben denkt u? Nee, als eigenwijze dromer ben ik realistisch. De afstand tussen Jan-met-de-techniek en een enigszins woordblinde kluivenduiker wordt te groot. De dikke van Dalen groeit met al die nieuwe media woorden net zo hard als Bill Gates zijn bankrekening. Stop dus met al die nieuwe mediale nutteloze zaken en verbeter hetgeen wat wij hebben. Goed voor de winst, goed voor ons en goed voor de politie. Bromsnor met zijn technische dienst kunnen het ook allemaal niet bijhouden. Die laten ons trotse Nederland anders mooi zakken in de lijst van landen waar de meeste computers en telefoons worden afgetapt. En dat is ook niet de bedoeling toch?
(0) reactie(s) |
- 2009
- 2008
- 2007
- 2006
- 2005
- Economische grappenmakerij
- En weg is de vervuiler.
- En weg is het fileprobleem
- Als
- Voorspel (2)
- Porsche in de war
- Doordraaien
- Voorspel
- Vacuüm getrokken
- Wouter is geen kabouter
- Kleuteren (2)
- Kleuteren met Fortis
- Koffie als beloning
- Vrij gekneveld
- Mannen die zeuren zullen beuren
- Media genocide
- Tsja weten we het nog
- Verslaafd !
- God zegen de kat!
- 204 tegen 2
- Een meesterkraak
- De Tour en zijn helden
- Komkommeren
- Onze elite
- De lul !
- Foutje door Mars
- Columnisten of zakkenvullers (7)
- Met de dag gekker
- Vier officieren
- Adje Bos
- Gewoon
- De kortste maar de beste column
- Het 8 uur Journaal
- Lek op lek
- Een kogel in Venlo
- 2 Scenario's
- Wie zoet is.....
- Dilemma op zondag
- Afgeschreven !
- In verwarring
- Geen mening!
- Hard, harder, het hardste (2)
- In verwarring
- Hard, harder, het hardste
- De bron
- Rolmipum Hyranium
- Reinier Claeszen de vierde
- Mediaverstand
- Ze komen er weer aan!
- Het geheime medicijn
- Stinkdieren met andermans geld!
- Terminaal (1)
- Wolkers en het Vierhand
- De oetlullen vereniging!
- Moeder
- Hirsi eruit !
- God in Frankrijk
- Voetbalgek !
- Obectieve spiegels
- Rijke stinkerds
- IP-checks
- Bronwater
- Komt kommert nog!
- Tour de NOS
- Schelto Patijn
- De blauwe zwaan
- Geld verdienen (3)
- Arme Martin
- Geld verdienen? (2)
- Pokerfaces
- Mien waar is mijn feestneus (28)
- Geld verdienen?
- Columnisten of zakkenvullers (6)
- Inspiratieloos
- VEB!
- Heldentaal
- JA!
- Zweedse Wøuter (3)
- UIT NAAM VAN HARE........(3)
- ALEX
- Ganzenborden
- Waarheidsbevinding !
- UIT NAAM VAN HARE .. (2)
- Zweedse Wøuter (2)
- Winkels
- Marshall law
- Terminale Nieuwe Media
- Hollywood aan de Noordzee
- Vol is Vol !
- UIT NAAM VAN HARE ..
- ÜBERMENSCHEN ????
- Kwartet van onvermogen
- Partij van de Waarheid
- Mien waar is mijn feestneus (27)
- Volkskrant
- Mien waar is mijn feestneus (26)
- Mien waar is mij feestneus (25)
- Mien waar is mijn feestneus (24)
- FUCK of VOC?
- Gonny
- Mien waar is mijn feestneus (23)
- Vrijheid van meningsuiting (4)
- Leo van Veen
- Ongeloof (2)
- Vrijheid van meningsuiting (3)
- Afgeperst !
- Hugo Chavez
- Mien waar is mijn feestneus (22)
- Waar kan de factuur naartoe?
- Wedden dat?
- Columnisten of zakkenvullers (5)
- Molshopen en Kadavers
- Columnisten of zakkenvullers? (4)
- Komkommerboekhouden
- Frank Snoeks, wereldkampioen!
- De week van mij
- Cruyff moet weg!
- Kleine wasjes, grote wasjes
- Modelsocialisme
- Voorkennis zonder arrestatie
- Mien , Columnist of zakkenvuller?
- Paria's
- Columnisten of zakkenvullers (3)
- Mien waar is mijn feestneus (21)
- Mien waar is mijn feestneus (19)+(20)
- De Nederlandse vereniging voor de jour ...
- Mien waar is mijn feestneus (18)
- Mien waar is mijn feestneus (16)
- Mien waar is mijn feestneus (15)
- Columnisten of zakkenvullers (2)
- Mien waar is mijn feestneus (14)
- Schiedam
- Schaf de loonbelasting af!
- Mien waar is mijn feestneus (13)
- Afghanistan? OK!
- Mien waar is mijn feestneus (12)
- Mien waar is mijn feestneus (11)
- Bommelding?
- Mien waar is mijn feestneus (10)
- Mien waar is mijn feestneus (9)
- Blind
- Het gezin als de hoeksteen
- Examen
- Mien waar is mijn feestneus (8)
- Mien waar is mijn feestneus (7)
- Vrijheid van meningsuiting (2)
- Mien waar is mijn feestneus (6)
- Vrijheid van meningsuiting (1)
- Mien waar is mijn feestneus (5)
- Mien waar is mijn feestneus (4)
- Mien waar is mijn feestneus (3)
- Mien waar is mijn feestneus (2)
- Mien waar is mijn feestneus (1)
- D66 slachtpartij
- On(t)roerend Goed
- Begrip
- De nieuwe rechters
mobiel
rss

